Logo VNM Hilvarenbeek
Logo VNM Hilvarenbeek
 
<<  Mei 2012  >>
 zo  ma  di  wo  do  vr  za 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  91112
13141516171819
212223242526
2728293031  

Bezoekersteller:

miv 8-4-2011

Een andere kijk op voedsel

Naar aanleiding van Wereldvoedseldag (16 oktober) organiseert de Vereniging Natuur en Milieu op a.s. donderdag , 13 oktober een lezing die nader ingaat op de voedselvoorziening wereldwijd.

Lang niet iedereen heeft voldoende te eten. Anderen hebben gezondheidsproblemen omdat ze overmatig consumeren. Hebben die twee met elkaar te maken? Achter de voedselvoorziening staat de landbouw, hoe zit het daarmee? Hoe is deze georganiseerd? Hoe vindt daar prijsvorming plaats? Hoe zit het met het milieu? Maar bovenal, in welke richtingen kunnen we naar oplossingen zoeken en wat kunnen wij zelf doen?

De spreker is René Groenen. Hij houdt zich als tuinder bezig met het ontwikkelen van nieuwe groenterassen en vermeerdering van zaaizaden voor de biologische tuinbouw. Zijn bedrijf 'De Groenen Hof' is gevestigd op landgoed 'de Utrecht'.

De lezing zal plaatsvinden in bezoekerscentrum De Flierefluiter , Groot Loo 8 in Hilvarenbeek en begint om 20.00 uur.
Voor leden van de VNM is de toegang gratis. Van andere belangstellenden wordt een bijdrage gevraagd van € 3,-